Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biżuteria, moda, kultura

Modowa rewolucjonistka. Poznajcie Madeleine Vionnet
Przez Europę i Amerykę przetaczała się pierwsza fala feminizmu, a modne Paryżanki chciały chadzać do kawiarni, słuchać jazzu i palić papierosy... Nowa kolekcja Moniki di Creddo oddaje hołd Madeleine Vionnet, najważniejszej paryskiej projektantce okresu międzywojennego.
Czytaj więcej
Jak stworzyć „swój” styl? Krótki poradnik
Spójrzmy na taką Annę Wintour. Dd prawie 40 lat jedna z najpotężniejszych ikon w świecie mody, a jej strój jest zawsze prawie taki sam. To jak to jest, że nadal zachwyca? Otóż stawia na piękne, bogate printy. Widocznie któregoś dnia uświadomiła sobie, że najlepiej czuje się w ubraniach przypominających dzieła sztuki.
Czytaj więcej
Mężczyzna z perłą. Rewolucja w modzie męskiej czy chwilowy trend?
Do niedawna elegancki pan mógł sobie pozwolić co najwyżej na zegarek i spinki do mankietów. Jednak dzisiejsi młodzi mężczyźni przełamują stereotypy na temat dodatków, żeby stworzyć o wiele bardziej ciekawy i kolorowy świat przyszłości, w którym wszyscy mamy możliwość wyrażenia siebie.
Czytaj więcej
Celebrujmy życie! Lato pełne kolorów
Nareszcie powoli wracamy do normalnego życia. Jednak ten rok – ponad rok – w pandemii był nie tylko czasem lęków i niepewności, ale też odkrywania siebie na nowo. Kim jestem, kiedy nikt mnie nie widzi? Jak zmieniają się moje nawyki?
Czytaj więcej
Urodziny, rocznice a nawet odejście z pracy, stwarzają doskonałe okazje do obdarowania bliskich prezentami od serca. Pomysłów jest wiele – każdy zależy od Waszej wyobraźni. Moim zdaniem najlepszym i w zasadzie najprostszym w wyborze prezentem jest biżuteria. Zdaje sobie sprawę, że można się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, ponieważ dopasowanie biżuteryjnego prezentu dla kogoś bliskiego może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Ja zajmuje się tym od lat i uwierzcie mi, że dobór idealnej biżuterii wcale nie musi być trudny!
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel