Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy musi spełnić dwa warunki. Po pierwsze, ma on za zadanie wyrazić uczucia i płynącą z nich obietnicę. To jasne. Po drugie, musi być praktyczny! W tej kategorii znajdziesz pierścionki zaręczynowe, które każda kobieta bez problemu będzie mogła nosić na co dzień. Są to pierścionki od znanych projektantów z całego świata, które sprowadzam do Polski w pojedynczych egzemplarzach.

Możesz też zdecydować się na pierścionki zaręczynowe złote lub pierścionki zaręczynowe srebrne, które moi jubilerzy wykonają specjalnie dla Ciebie według indywidualnego projektu. Pamiętaj, że pierścionki zaręczynowe wcale nie muszą być złote, ponieważ nie jest ważne to, z czego zostały wykonane, ale przez kogo! W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe pierścionki, wykonane przez światowej sławy artystów, których warsztaty mieszczą się w najbardziej prestiżowych miejscach w Paryżu, Nowym Jorku czy Sao Paulo. Te oryginalne pierścionki sprawdzą się doskonale w roli biżuterii zaręczynowej!

Zamiast zwykłej obrączki z diamentem, podaruj ukochanej kobiecie coś, co wyrazi jej osobowość. Wybierz pierścionki od Oscara de la Renty, które dostępne są wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach! Pierścionek zaręczynowy to akcesorium do noszenia na co dzień. Zanim wybierzesz, musisz być pewny lub pewna, że osoba, która powie „Tak”, będzie mogła zakładać go każdego dnia. Jeśli obowiązuje ją w pracy ścisły dress code, zdecyduj się na klasykę, ale jeśli jest wolnym, kreatywnym duchem, to warto poszukać czegoś niebanalnego! Pamiętaj, że te najbardziej spektakularne pierścionki zaręczynowe najczęściej są niepraktyczne i trudno je nosić na co dzień. Są ciężkie i zbyt często mogą haczyć o ubrania i włosy. Ten problem nie dotyczy drobnych pierścionków zaręczynowych, które znajdziesz w tej kategorii.

Wszystko, co oferuję w Kate&Kate, powstaje w limitowanych seriach, a do Polski sprowadzam tylko pojedyncze sztuki. Pierścionki zaręczynowe, które tu znajdziesz, są naprawdę unikatowe. Znajdziesz tutaj piękne pierścionki zaręczynowe srebrne, jeśli szukasz idealnego pierścionka dla osoby, która uwielbia uniwersalność i prostotę, jaką przedstawia srebrna biżuteria. Ale jeśli zależy Ci na tym, by pierścionek zaręczynowy był wykonany z konkretnego surowca, takiego jak złoto, to napisz do mnie i zamów pierścionki zaręczynowe złote.

Zachęcam Cię do złożenia zamówienia na złoty pierścionek według własnego projektu. Mam mały warsztat, w którym moi zaufani jubilerzy projektują i wykonują biżuterię, którą można śmiało nazwać małymi dziełami sztuki! Osobiście nadzoruję zarówno etap projektowania, jak i realizacji pierścionka w naszym kameralnym warsztacie. Moich jubilerów odwiedzam 2 razy w tygodniu, by sprawdzić każdy etap ich pracy.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel