Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

LEHWIY

BoYoung Park

LEHWIY

Projektantka BoYoung Park po ukończeniu najbardziej prestiżowej uczelni modowej na świecie, Central Saint Martin College of Art, wróciła do rodzimego Seulu i to tam zaczęła tworzyć biżuterię pod własnym nazwiskiem. Od początku jej celem było połączenie francuskiego savoir-fare, które wyniosła ze studiów, z azjatyckim minimalizmem form.

Marka LEHWIY powstała w 2017 r., kiedy BoYoung miała już swój ukształtowany styl – delikatny, nowoczesny, skupiony na sztuce detalu. Projektantka tworzy ze srebra, a następnie pokrywa biżuterię złotem i zdobi perłami lub kryształkami Swarovskiego. Inspiracje odnajduje w podróży, czy to na praskiej starówce, czy za kołem biegunowym w Finlandii podczas obserwowania zorzy polarnej.

W swoim krótkim jeszcze życiu, marka zdołała już podpić serca koreańskich celebrytek oraz nowojorskiego fashion weeka. Nazwa LEHWIY powstała z połączenia francuskiego “le” z duńskim słowem-konceptem “hygge”. Chodzi o codzienne, małe radości, jakiekolwiek by one dla Ciebie nie były… A może będzie to subtelnie wykonana i zachwycająca w swojej prostocie biżuteria z Korei?

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel