Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Anton Heunis projektant

ANTON HEUNIS

Anton Heunis urodził się i wychował w RPA, studia skończył w Niemczech, aż w końcu – z miłości – trafił do Hiszpanii. To tutaj w 2004 r. zaczął projektować biżuterię pod własnym nazwiskiem. Od tego czasu marka Anton Heunis podbiła serca fashionistek na całym świecie. To biżuteria dla kobiet, które lubią bawić się modą, odważnie łączą fasony i kolory oraz kochają eklektyczny przepych.

Jako mały chłopiec, Anton uwielbiał buszować w szkatułce swojej babci, a afrykańska codzienność otaczała go oryginalnym wzornictwem z każdej strony. Obecnie czerpie inspiracje z wielokulturowych tradycji Hiszpanii. Kreatywność ma we krwi. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni lub maluje obrazy. Kiedy projektuje, jego celem jest miksowanie znanych motywów na nowe sposoby. Dzięki temu biżuteria Anton Heunis przykuwa wzrok i wywołuje uśmiech.

Anton osobiście sprawdza wszystkich dostawców, aby mieć pewność, że używane przez niego półprodukty pochodzą od etycznych producentów. Zawsze domaga się certyfikatów fair trade. W jego warsztacie pracuje 5 wykwalifikowanych rzemieślników. Dbają o to, żeby jakość wykonania pozwalała na noszenie tej biżuterii przez wiele, wiele lat

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel