Naszyjniki pozłacane

Naszyjniki pozłacane Ilość produktów: 28

Naszyjniki pozłacane

Naszyjniki pozłacane są najczęściej wykonane z mosiądzu biżuteryjnego, stali nierdzewnej lub srebra. To zapewnia im trwałość. Niestety złoto samo w sobie jest dosyć miękkim materiałem i wymaga ogromnej ostrożności. A przecież biżuteria ma być dla ciebie, a nie ty dla niej! Dlatego w Kate&Kate znajdziesz naszyjniki pozłacane w różnych stylach. Totalna awangarda lub nowoczesna klasyka. Wygodny styl sportowy lub eksplozja kobiecości. Wieczorowe kolie lub delikatne, urocze wisiorki. Pozłacane naszyjniki ze wszystkich stron świata.

Wśród najnowszych trendów biżuteryjnych zdecydowanie numerem jeden jest moda na pozłacane naszyjniki celebrytki. To drobne łańcuszki blisko szyi, które wypromowane zostały przez sławne fashionistki. Celebrytki dają szansę na noszenie przy sobie ważnej wiadomości lub symbolu, który jest nam bliski. Takie naszyjniki pozłacane mogą mieć przywieszki ze znakami zodiaku, symbolami wierzeń lub pierwszą literą imienia. Możliwości jest mnóstwo!

Pozłacane naszyjniki są też świetną propozycją na prezent... Chyba, że akurat mamy do czynienia z zagorzałą zwolenniczką srebra. Jeżeli jednak masz pewność, że obdarowana kobieta uwielbia ciepły blask złota, to jesteś na miejscu! Napisz do mnie na WhatsAppie i opowiedz o charakterze osoby, dla której szukasz prezentu. Zaproponuję naszyjniki pozłacane, w których się zakocha.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel