Duże bransolety

Duże bransolety Ilość produktów: 35

Dla filigranowego nadgarstka i dla ręki, która lubi wyraziste gesty. Jako źródło mocy lub po prostu kontrast dla kwiecistej sukienki. Mocna, duża bransoleta budzi naszą wewnętrzną wojowniczkę, a jednocześnie wygląda stylowo. Czego chcieć więcej?

Duże bransolety

Mocna, ozdobna bransoleta na przedramię to jeden z najbardziej charakternych typów biżuterii. Polecam szczególnie filigranowym paniom, które chcą zaznaczyć, że ich osobowość przerasta ich drobne sylwetki! Duża bransoletka lubi się łączyć z delikatniejszymi ubraniami, jak na przykład jedwabne koszule i zwiewne sukienki. Za to ze skórzaną kurtką lub ciężkim płaszczem stworzy świetny styl rockowy.

Takie akcesoria, jak sztywna bransoleta na przedramię, należą do specjalności m.in. Moniki Di Creddo. Projektantka słynie z kobiecych motywów, które ubiera w mocne, wyraziste formy. Charakterystyczny kolor antycznego złota sprawi, że poczujesz się co najmniej jak Kleopatra! Jeżeli zaś lubisz styl nieco bardziej sportowy, obejrzyj gangsterskie łańcuchy od Emilii Kipper. Idealne do kolorowej bomberki lub oversize'owej bluzy z odważnym napisem! Nieco lżejsza bransoleta na przedramię może być wykonana z koralików. Tak robią to projektantki z Caleidoscopio, którym zależy, żeby ich biżuteria nie tylko była piękna, ale też wygodna i lekka. Kobiety kobietom!

Zastanawiasz się, czy bransoleta na przedramię może być dobrym prezentem? Jeżeli wiesz, że kobieta, która ma ją dostać, lubi mocną biżuterię i nie masz wątpliwości co do rozmiaru – czemu nie?

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel