Dla żony Ilość produktów: 11

Na prezent dla żony wybierz coś, czego wcale nie potrzebuje, ale bardzo by chciała mieć... Coś, co pokaże, że jest dla ciebie kobietą najważniejszą, najmądrzejszą i najpiękniejszą, nawet jeśli w codziennym zabieganiu zdarzają się trudne chwile...

Biżuteria na prezent dla żony

Biżuteria na rocznicę ślubu to może klasyczny wybór, ale nie musi być wcale banalny! Postaw na coś, co odda jej charakter i wyzwoli jej siłę oraz kobiecość. Wieczorowa kolia z diamentami może wyglądać fantastycznie, ale czy nie lepiej, żeby twoja ukochana mogła nosić twój prezent na co dzień? Szczególną uwagę zwróć na eleganckie, ponadczasowe wzory, które sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również na wieczorne wyjścia.

Biżuteria na rocznicę ślubu

Biżuteria, która znajdzie się blisko twarzy, powinna komponować się z urodą noszącej. Jeśli twoja żona ma piękne, niebieskie oczy, to pomyśl o niebieskich kryształach. Jeżeli ma ciemniejszą karnację i brązowe włosy, to warto postawić na nowoczesną biżuterię. Może być pozłacana, ale chłodna tonacja kryształów czy biżuteria w srebrze będą prezentować się dużo lepiej.

Biżuteria na rocznicę ślubu może być dowodem tego, jak dobrze znasz i rozumiesz swoją ukochaną oraz jej gust... Marek Wójcicki czy Alexis Bittar jak mało kto potrafią połączyć swój awangardowy styl z obowiązującymi trendami, zaś Giampiero Alcozer to ponadczasowa klasa włoskiego wzornictwa, która przypadnie do gustu każdej rasowej damie. Chętnie polecam też kolczyki od Moniki Di Creddo dla kobiet, które nie boją się odrobiny seksapilu. Biżuteria na rocznicę ślubu szczególnie może przypaść do gustu młodym mamom, które mają mniej czasu na dbanie o siebie... W takim wypadku koniecznie pomyśl o czymś wygodnym i praktycznym! Biżuteria Caleidoscopio jest wygodna i lekka, bo wykonana z koralików, zaś drobnymi bransoletkami Mya Bay trudno o coś zaczepić! Prezent dla żony powinien odzwierciedlać jej osobowość i pokazywać twoje zaangażowanie w jej dobre samopoczucie.

Biżuteria dla żony- wyjątkowy prezent


Prezent dla żony musi też być doskonale opakowany. Każdą paczuszkę obsypię piórkami, spryskam mgiełką zapachu wiśni japońskiej i owinę piękną kokardą. W twojej gestii pozostaje jedynie wybrać, gdzie zjecie romantyczną kolację!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel