Zimowe impresje, czyli rozgrzewamy się kolorem

2022-01-03
Zimowe impresje, czyli rozgrzewamy się kolorem

Nie oszukujmy się – na karnawał w Polsce nie wystroimy się jak Brazylijki. Sukienka musi pasować do grubego swetra. Kolczyki nie powinny zahaczać o szalik, bo jeszcze się zgubią. Pierścionek? Pod warunkiem, że zmieści się pod rękawiczką...

Za to możemy postawić na kolor. Zieleń z lawendą, pomarańcz z różem i z dżinsem. Jak na obrazach postimpresjonistów. Im bardziej pozornie do siebie nie pasują, tym lepiej! W wersji wieczorowej możesz zaszaleć, dodać fioletową szminkę czy neonowy eyeliner. Bawmy się!


Spodnie z printem, bluzka w głębokiej purpurze i akcenty w energetycznej zieleni. W takim zestawie nie potrzebujesz kawy! Bransoletka w formie łańcucha z limonkowymi ogniwami jest przy okazji wykonana z super lekkiego i nieuczulającego stopu metali.


Dziewczyny na TikToku pokochały styl lat 2000-nych, a projektanci na nowo odkrywają klasyczny, jasny dżins. Do drapieżnej panterki i satynowych spodni? Jeśli pozornie nie pasuje, to znaczy, że warto spróbować. Bransoletki z elementami z dżinsu od Emilii Kipper razy dwa załóż na rockowy koncert.


Rozgrzewający pomarańcz, mocny róż, a w tle dostojny błękit paryski. Jak zachód słońca spod pędzla Van Gogha. Może się nawet okazać, że takie ogniste bransoletki roztopią śniegi i przywołają słońce...


Stylizacja pt. "Pola lawendy nad Adriatykiem". Ten pierścień budzi do życia! Duży kryształek w nieco wiktoriańskiej oprawie z perełek dodatkowo wygląda pięknie na każdej dłoni. Subtelna lawenda i wyrazista zieleń wspólnie dowodzą, że przeciwieństwa się przyciągają!


Dobra, przyznajemy się – ostatnio naprawdę oszalałyśmy na punkcie lawendy. I mamy nosa, bo to właśnie pastelowy, jasny fiolet został ogłoszony kolorem roku 2022 wg Pantone. Lawendowa bransoletka w stylu lat 80-tych w połączeniu z soczyście żółtą i od razu masz ochotę się uśmiechnąć.

Poczuj się jak impresjonistka i sięgnij po pełną paletę barw. Eksperymentuj, próbuj, baw się. Zwłaszcza w ciemne i szare dni zimowe!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022
Pierścionek z kolorowymi cyrkoniami
FLAVIA ESCALDA (Brazylia)
Pierścionek z kolorowymi cyrkoniami
430,00 zł
WIATERKA. Kolczyki z listkiem
ANJA DIGE (Dania)
Kolczyki z listkiem
WIATERKA
280,00 zł
RADOŚĆ WNOSISZ. Zielona bransoletka z łańcucha
EMILIA KIPPER (Brazylia)
Zielona bransoletka z łańcucha
RADOŚĆ WNOSISZ
230,00 zł
Jeansowa bransoletka z łańcucha
EMILIA KIPPER (Brazylia)
Jeansowa bransoletka z łańcucha
270,00 zł
Bransoletka z pomarańczowymi kulkami
EMILIA KIPPER (Brazylia)
Bransoletka z pomarańczowymi kulkami
270,00 zł
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel