Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Urodzona pływaczka? Bezczelna hedonistka? Prezent dla Mamy dobrany do osobowości

2022-05-12
Urodzona pływaczka? Bezczelna hedonistka? Prezent dla Mamy dobrany do osobowości

Duchowa przewodniczka

Każdy dzień zaczyna od jogi, ma w domu wystawę kryształów. Obdarza świat mądrością i spokojem. Ucieszy się z nowej książki Pauliny Młynarskiej i bransoletki z naturalnymi kamieniami: jadeitami, labradorytami, kwarcami. Albo uroczymi kolczykami na co dzień, z symbolizującym odrodzenie i nowe życie skarabeuszem.

Pani Makłowicz

Mało kto potrafi tak smakować życie! Z podróży przywozi inspiracje kulinarne i niespotykane przyprawy. Na smutki podaje nalewkę i ciasto marchewkowe. A jej uczty pamięta się długo! Podaruj takiej Mamie kolczyki w soczystych, owocowych barwach Amazonii. Jak owocowe smoothie.

Wulkan kreatywności

Długie, zimowe wieczory spędza na szkicowaniu lub zdobieniu doniczek. Wakacje uważa za stracone, jeśli nie odwiedzi przynajmniej jednego muzeum. Jej artystyczna dusza doceni kolczyki ozdobione abstrakcyjnymi pociągnięciami pędzla lub bransoletkę z wyrazistym akcentem koloru.

Aktywistka na froncie

Wierzy, że jeśli się postaramy, to świat będzie wreszcie lepszym miejscem. Wspierała swoje siostry podczas Strajku Kobiet, a teraz rozdaje ciepłą zupę uchodźcom na dworcu. Gdyby każdy żył, jak Twoja Mama, już dawno mielibyśmy utopię... Serce na dłoni? Dosłownie – polecam bransoletkę z sercem! Lub z przesłaniem "DREAM" czy z ważką, symbolem działania i zmian.

Silna, niezależna kobieta

Sukces to jej drugie imię, a w dodatku zawsze sama otwiera słoiki. Wie, czego chce. Pije 20-letnią whisky i drogą kawę z Etiopii. Biżuterię najczęściej zakłada na ważne spotkania biznesowe i imprezy branżowe, dlatego polecam minimalistyczne kolczyki z Paryża.

Pani ogrodu

Szczerze wierzysz, że w jej ogrodzie zakwitnie nawet paproć. Już w grudniu planuje, gdzie zasiać w tym roku pachnącą maciejkę, a gdzie zdrowotne nagietki. Podaruj jej kolczyki – artystyczne kolibry o szmaragdowych oczach lub mieniące się w błękitach ważki...

Nimfa wodna

Jak tylko robi się ciepło, to jedzie na żagle. Nauczyła Cię pływać, zanim jeszcze umiałaś chodzić. Kocha powiew morskiej bryzy na rozgrzanych słońcem policzkach i przyjemne falowanie. Jej ulubiona muzyka to krzyki mew. Polecam delikatny, sportowy pierścionek lub lekki wisiorek z ważką – idealny do bikini!

Pozytywna utracjuszka

Wino, przyjaciółki i śpiew. Kiedy zamawia bezę z malinami, nigdy nie myśli o kaloriach. Nauczyła Cię, co to zdrowy hedonizm. Lubi wyrażać się stylem i kolekcjonować buty! Zabierz ją na długi, leniwy brunch i podaruj pierścionek – z wyznaniem miłości lub lekki, na co dzień.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022

Biżuteria, o której pisałyśmy w artykule

Wisząca kolczyki tuż pod ucho, zdobione kryształami. CIEPŁO-ZIMNO
EVELYNE LA HOLA

Wisząca kolczyki tuż pod ucho, zdobione kryształami

CIEPŁO-ZIMNO
290,00 zł brutto
Minimalistyczny damski pierścionek z kuleczkami. Z WDZIĘCZNOŚCIĄ
MAREK WÓJCICKI

Minimalistyczny damski pierścionek z kuleczkami

Z WDZIĘCZNOŚCIĄ
350,00 zł brutto
Krótkie, wiszące kolczyki ważki zdobione kryształem. LATO W PEŁNI
ANJA DIGE

Krótkie, wiszące kolczyki ważki zdobione kryształem

LATO W PEŁNI
510,00 zł brutto
Wiszące kolczyki skarabeusze z masy perłowej. NA SZCZĘŚCIE
HULTQUIST

Wiszące kolczyki skarabeusze z masy perłowej

NA SZCZĘŚCIE
190,00 zł brutto
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel