Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pig&Hen projektant

PIG&HEN

Wyjątkowa biżuteria dla mężczyzn. Markę Pig&Hen założyli w 2013 r. dwaj kumple: Dominic Bakker i Rutger Versluis. Nazwa to hołd złożony holenderskim odkrywcom z początków XVII w. Tatuowali oni sobie świnię i kurę na szczęście, ponieważ w przypadku zatonięcia statku najczęściej na powierzchni oceanu utrzymywały się właśnie ładunki z kurami i ze świniami. Tatuaże miały zapewnić przetrwanie największych sztormów i bezpieczny powrót do brzegu.

Wszystkie bransoletki od Pig&Hen są ręcznie robione w Amsterdamie. Praca w warsztacie marki to mnóstwo śmiechu i dobrej muzyki. Zespół składa się z ludzi pochodzących z przeróżnych środowisk, których łączy pasja do mody, żeglarstwa i detalu. Liczy się dla nich trwałość bransoletek, wykonywanych z holenderskiej liny żeglarskiej i zapinanych na szekle ze stali używanej w marynarce wojennej. Dzięki temu jeden zakup może służyć przez długie lata!

Moda dla mężczyzn nareszcie przestaje być tabu. Dzięki takim współczesnym ikonom mody, jak Harry Styles czy Lil Nas X, panowie chętniej eksperymentują z dodatkami. I świetnie! Dlaczego ten piękny środek ekspresji ma być zarezerwowany tylko dla kobiet? Kupujmy swoim facetom męską biżuterię na zachętę!!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel