Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kate by Kasia projektant

KATE BY KASIA

To ja! Kasia Rychlewska, a.k.a. Kate. Od ponad dekady zajmuję się doradzaniem kobietom. Stylizuję biżuterią. I przekazuję klientkom moją filozofię: kupuj mniej, kupuj lepiej. Znajduj dodatki, które do ciebie przemawiają. Wykonywane przez rzemieślników, w małych atelier, w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Wielu z nich stało się przez te lata bliskimi przyjaciółmi. Zapraszali mnie do współpracy przy tworzeniu kolekcji. Postanowiłam zacząć też realizować własne pomysły!

Uwielbiam duże koła. Maksimum kobiecości. Ale zależy mi też, żeby nie były za ciężkie, żeby złoto się nie ścierało, żeby miały eleganckie wykończenie. Pragnę przywrócić kobietom miłość do unikatów. Bo mnie najbardziej cieszą indywidualne projekty, które powstają we współpracy z Wami. Jak pierścionek z konwalią, którego powstawaniu towarzyszyło wiele długich rozmów o życiu i o emocjach. Tym, co najbardziej kocham w mojej pracy, jest właśnie nieustanne poznawanie ciekawych ludzi i te szczere rozmowy!

Wierzę, że małe warsztaty jubilerskie mają duszę. Wszystko, co w nich powstaje, zrodzone jest z pasji. Dlatego pracuję nad wykonaniem moich projektów z zaufanym jubilerem. Po latach współpracy już wiem, że mogę mu zaufać co do jakości materiałów i wykonania. Chcę walczyć z kupowaniem dla posiadania. Otaczajmy się przedmiotami z duszą.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel