Najczęściej wybierane dla mamy Ilość produktów: 37

Biżuteria dla mamy

Twoja mama jest absolutnie wyjątkową kobietą, prawda? Zobacz propozycje prezentów, które to wyrażą. To biżuteria od światowych projektantów, ręczne wykonywana w limitowanych seriach, pełna charakteru. Bransoletka, która będzie mamie codziennie przypominać o tobie. Kolczyki, które dodadzą młodzieńczości. Odważny naszyjnik, który nie wyjdzie z mody.

PREZENT NA DZIEŃ MAMY — BRANSOLETKI, KOLCZYKI...

Z przyjemnością pomogę ci wybrać prezent dla mamy, który jej udowodni, jak wiele dla ciebie znaczy. Nie daj się skusić na propozycje sieciówek i zdecyduj się na biżuterię artystyczną. Oryginalna biżuteria dla mamy to przede wszystkim coś ponadczasowego, młodzieńczego i odważnego, ale z klasą. Zapomnij o utartych schematach. Perły mogą być nowoczesne, a złote kolczyki – odmładzające. Bransoletki dla mamy sprawdzą się najlepiej. Głównie dlatego, że są uniwersalne, czyli pasują do każdej stylizacji. Przed zakupem takiej biżuterii nie musisz podstępem sprawdzać rozmiaru, jak w przypadku pierścionka.

WYJĄTKOWA BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI

Wyjątkowa biżuteria dla mamy powinna być z jednej strony na co dzień, z drugiej niezwykle oryginalna. Nie proponuję nudnych kompletów. I, co najważniejsze, kupując u mnie, zyskasz gwarancję unikalności. Każdy model występuje tylko w kilku egzemplarzach. A przecież nic tak się nie sprawdzi jako prezent dla mamy, jak absolutnie niepowtarzalne akcesorium, które będzie miała tylko ona.

Szczególna okazja do podarunków przychodzi, jak wiadomo, 26.maja. W tym jednym, szczególnym dniu w roku, polecam na przykład zjawiskowy naszyjnik dla mamy – taki, który zakładać będzie na wyjątkowe okazje. Na przykład mieniący się tysiącem drobnych kryształków projekt Hectora Albertazzi lub kobiece perły od Moniki di Creddo. Jeśli jednak twoja mama wolałaby coś drobniejszego, to jako prezent na Dzień Matki proponuję uroczą bransoletkę z wyznaniem miłości. Takie projekty oferują Anne HultquistMya Bay.

Każdy prezent dla mamy osobiście pakuję w Kate Box, do którego dołączam satynowy woreczek, a całość obsypuję piórkami i spryskuję mgiełką o magicznym zapachu japońskiej wiśni. O wszystkim za ciebie pomyślałam! Bo dobrze wiem, że z nikim nie masz tak wyjątkowej więzi, jak z mamą. Okaż to, znajdując biżuterię, która doda jej odwagi i wyrazi jej kobiecość.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel