Kolczyki dla mamy

Ilość produktów: 9

Masz dwie opcje: znaleźć bezpieczny prezent dla mamy podobny do tego, co już nosi, albo podarować jej zjawiskowe kolczyki, które zmuszą ją do wyjścia ze swojej strefy komfortu, poeksperymentowania ze swoim stylem i kobiecością, a nawet zmiany nastawienia do życia. Co wybierzesz?

PREZENT NA DZIEŃ MAMY — BRANSOLETKI, KOLCZYKI...

Nieważne, ile twoja mama ma lat. Wiek to tylko numerek! Ważne, jaką jest kobietą. Prezent urodzinowy dla mamy powinien wyrazić jej osobowość. Masz okazję dodać jej odwagi do wyrażenia siebie, wręczając coś, czego sama by sobie nie kupiła. Na przykład zjawiskowe kolczyki, które podkręcą jej codzienny styl. Jeśli z perłami, to tylko w odświeżonej wersji, jak z projektów Moniki Di Creddo. Ta mistrzyni kobiecych form z Sao Paulo dobrze wie, jak sprawić, że czujemy się piękne. Odważnym mamom polecam małe dzieła sztuki od Marka Wójcickiego. Jego awangardowe projekty nie są dla każdego! Prezent dla mamy od tego polskiego projektanta wyróżni się ekskluzywnym połączeniem czarnych kryształów Swarovskiego i złota. A może coś lekkiego? Biżuteria z koralików marki Caleidoscopio nada się doskonale na prezent dla mamy, ale nie tylko! To propozycja dla wszystkich kobiet ceniących biżuteryjne dodatki, których noszenie nie sprawia bólu.

PREZENT DLA MAMY NA URODZINY I NIE TYLKO

Kolczyki dla mamy to moim zdaniem przejaw troski o dobre samopoczucie i doskonały humor najważniejszej kobiety w twoim życiu. Do tego butelka prosecco, czekoladowy torcik i wieczór miłej rozmowy. Bo najlepszy prezent na urodziny dla mamy to twoja obecność. Kolczyki są tylko wisienką na torcie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel