Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lavish projektant

LAVISH

"Tricia Milanese to założycielka marki Lavish, w której pracują same kobiety. Tworzy miejsca pracy lokalnie, dla Brazylijek. Współpracuje z miejscowymi dostawcami i zakładami galwanizacji. Produkuje tylko tyle sztuk, ile zostanie zamówionych, dzięki czemu ogranicza marnowanie zasobów. Etyka i dobry biznes idą w parze. Oto jak wygląda prawdziwy feminizm.

Cuda plecione czy dziergane przez Brazylijki są naprawdę unikatowe. Stawiając na nici czy słomę jako budulec, Lavish może proponować duże, ale bardzo lekkie kolczyki czy bransoletki. Organiczne, kwieciste formy przenoszą nas do upalnej, wilgotnej Amazonii, która wita zakwitającymi storczykami i gadaniem kolorowych papug.

Tricia projektuje małe dzieła sztuki, które nie są dodatkiem do ubrania, ale jego punktem kulminacyjnym. Dla kobiet, które mają w sobie ten brazylijski temperament i lubią błyszczeć. Odkąd w 2005 r. otworzyła własną markę, udało jej się dotrzeć na prawie każdy kontynent, do amatorek piękna z wielu miejsc i kultur, a nawet na ciało Jennifer Lopez.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel