Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Katerina Psoma projektant

KATERINA PSOMA

Inspirują ją słynni artyści oraz kobiety o silnej osobowości. W jej ozdobach widać też wpływ architektury i bizantyjskich mozaik. 

Pochodzaca z samego serca Aten, Katerina Psoma od zawsze miała silne poczucie kultury i stylu. Jej estetyka została poszerzona, a pasja realizowana przez kolejne lata. Katerina rozwijała swoja miłość do vintage’owych materiałów podczas studiowania historii sztuki w Rzymie I Londynie. Podczas jej studio doktoranckich zwiedziła cały świat, poszerzając swoje artystyczne horyzonty. Podróże zainspirowały ją do przeszukiwania pchlich targów w poszukiwaniu biżuterii i unikatowych bibelotów. Bazując na tych doświadczeniach Katerina stworzyła własne modele biżuterii. W 2001 roku jej design przyciagnał uwagę ateńskich fashionistów, a następnie zauważona przez najlepsze butiki na świecie. Od tego czasu jej indywidualizm wciąż rozkwita.

Od czasu pokazu na London Fashion Week i Tranoi w Paryżu jej kolekcje prą do przodu, nabywają rozpędu I siły. Sa opisywane w wiodacych modowych magazynach włączając w to Vogue, Elle, L’Officiel I InStyle. Każdy element jest unikatowy i ręcznie robiony. Połączenie uroku vintage, półszlachetnych kamieni drewna i osobliwych kryształów murano. Nigdy nie porzuciła swej kreatywności.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel