Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Katerina Psoma projektant

KATERINA PSOMA

Inspirują ją słynni artyści oraz kobiety o silnej osobowości. W jej ozdobach widoczny jest także wpływ architektury i bizantyjskich mozaik. Jej kolekcje, stanowiące harmonijne połączenie współczesnego kosmopolityzmu i stylu retro, inspirowane są dziełami sztuki, greckim dziedzictwem i nowoczesnym designem.

Pochodząca z samego serca Aten, Katerina Psoma rozwinęła swoje wyczucie stylu podczas studiów historii sztuki w Rzymie i Londynie. Przy okazji licznych podróży po świecie poszerzała swoje artystyczne horyzonty, gromadząc szlachetne kamienie i rzadkie ozdoby, wokół których zbudowała swoją pierwszą autorską kolekcję. W 2001 roku jej projekty przyciągnęły uwagę ateńskich entuzjastów mody, a wkrótce doceniły ją również światowe butiki premium. Od tego czasu Katerina rozwija swój niepowtarzalny styl z niezmienną pasją i kreatywnością tworząc elegancką, ekskluzywną biżuterię.

Za sprawą pokazu na London Fashion Week i Tranoï w Paryżu jej kolekcje zdobywają coraz większą popularność i uznanie, nabierając rozpędu i siły. Prezentowane są także w czołowych magazynach modowych, w tym Vogue, Elle, L'Officiel i InStyle. Każdy element jej biżuterii jest unikatowy i wykonany ręcznie. W jej projektach zachwyca połączenie uroku vintage, półszlachetnych kamieni, antycznych koralików, i osobliwych kryształów murano. Katerina pozostaje wierna swojej artystycznej wizji i pasji tworzenia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel