Pierścionki złote

Ilość produktów: 6

Pierścionki złote czy srebrne? Podpowiadam: jeżeli masz zimny typ urody lub bardzo jasną karnację, zdecyduj się na ciepłą barwę metalu. Twoje dłonie od razu nabiorą koloru!

Złote pierścionki

Od kilku lat to właśnie złoto jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o trendy. Druga, mocna tendencja w modzie to dużo pierścionków naraz. Szybkie dwa plus dwa i wynik równania jest prosty: pierścionki złote na kilku palcach! Małe, duże, z kolorowymi kryształkami lub jak obrączki. Złoto również niejedno ma imię: jasne, żółte, różowe, antyczne, białe... To, co je łączy, to szlachetny połysk i ponadczasowy styl. Wybieraj i miksuj wedle własnej fantazji!

Jeżeli lubisz styl vintage, twój wymarzony złoty pierścionek z pewnością zaprojektowała Monica di Creddo lub Hector Albertazzi. A może jesteś miłośniczką minimalizmu? Pierścionki złote od Mya Bay mają tę zaletę, że są nie tylko pełne uroku, ale też regulowane! Amarjon to marka zajmująca się tworzeniem biżuterii z naturalnych roślin – sprawdź, czy pokochasz złote pierścionki, które są również absolutnie niepowtarzalne! A jeśli masz ochotę na zupełnie awangardowe, futurystyczne formy, redefiniujące kobiecość oraz styl, to niezawodnie odsyłam do Marka Wójcickiego.

Oczywiście, kiedy mowa o biżuterii, jaką są pierścionki złote, zawsze jedną z najważniejszych okazji są zaręczyny. Ostrzegam! W Kate&Kate nie znajdziesz nudnych diamentów. Masz za to szansę podarować przyszłej żonie złoty pierścionek, który wyrazi jej wyjątkową osobowość. Jeżeli się odważysz, pomogę ci go do niej dopasować. Wystarczy, że napiszesz do mnie na WhatsAppie!

 

 
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel