Dla przyjaciółki Ilość produktów: 5

Przyjaźnie między kobietami są czymś absolutnie magicznym. Celebrujmy je! Ja spakuję wybrany przez ciebie prezent i dostarczę pod twoje drzwi, a ty kup jej ulubione wino i rozpustne ciastko z czekoladą. Umowa stoi?

Biżuteria na prezent dla przyjaciółki

Jaka powinna być biżuteria dla przyjaciółki? Prawdopodobnie wiesz lepiej od niej, co jej się spodoba. Prezent dla twojej przyjaciółki powinien być kreatywny, z pomysłem i dopasowany do jej niezwykłego charakteru. Postaw na coś absolutnie oryginalnego, szalonego, może nawet zabawnego? Wszystko zależy od waszej – założę się, że jedynej w swoim rodzaju – relacji. Biżuteria dla przyjaciółek to jednak z reguły akcesoria nieco mniej zobowiązujące niż te, które mężowie wręczają na rocznicę ślubu. Wybrałam dla ciebie w ramach podpowiedzi kolorowe bransoletki, pełne uroku naszyjniki oraz kolczyki o niebanalnym designie.


Masz wątpliwości, na co się zdecydować? Koniecznie napisz do mnie na WhatsAppie. Uwielbiam wspierać kobiece przyjaźnie. A biżuteria na prezent dla przyjaciółki sprawdza się zawsze. Powiedz mi tylko, czy ma przekłute uszy, czy nosi raczej srebro, czy złoto, i jakie są jej największe pasje. Jeżeli masz ochotę dodać jej odwagi w wyrażaniu siebie, to podpowiem, że biżuteria dla przyjaciółek może występować też w zestawach! A jeżeli są freakami na punkcie ekologii, warto postawić na vintage. Biżuteria dla przyjaciółki, która z głowy recytuje najnowsze zalecenia segregacji śmieci i rzuciła konsumpcję mięsa ze względu na ślad węglowy przemysłu zwierzęcego, absolutnie powinna pochodzić z drugiej ręki.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel