Dla dziewczyny Ilość produktów: 8

Młoda dziewczyna, która nie chce być już traktowana jak dziecko, na pewno ucieszy się z otrzymania pięknej biżuterii. Pokażesz jej w ten sposób, że dostrzegasz jej indywidualność, kobiecość i charakter.

BIŻUTERIA NA PREZENT DLA DZIEWCZYNY. BRANSOLETKA NA 18 URODZINY

Bransoletka na 18. urodziny, kolczyki na studniówkę, albo fajny wisiorek dla dziewczyny, w której budzi się kobiecość? Dalej nie szukaj! Młodość to czas, w którym szczególnie chcemy wyrażać siebie poprzez wygląd. Dlatego proponuję przede wszystkim akcesoria z symbolami, np. kostką szczęścia, serduszkiem, czy zwierzątkiem, albo bransoletkę z mottem od Mya Bay. A może młoda dama lubi podkreślić swój strój dodatkiem bardziej wyrazistym? Polecam kolczyki koła – must-have wśród światowych trendsetterek. Lub zestaw drobnych pierścionków, np. od Anne Hultquist. Za to jeżeli budzi się w niej już kobieta i chciałaby dostać coś klasycznego, ucieszą ją akcesoria z kryształkami albo kolczyki z perłamiw stylu eleganckich kobiet z ulic San Paulo. 

WISIOREK DLA DZIEWCZYNY

Jeśli chcesz kupić wisiorek dla dziewczyny, proponuję coś na krótkim łańcuszku, co nie będzie przeszkadzać jej w byciu aktywną przez cały dzień. Jednak oczywiście biżuteria dla młodej kobiety powinna być unikatowa i oryginalna. Moda młodzieżowa rządzi się własnymi prawami, a indywidualny styl najlepiej dopracować za pomocą dodatków. Nie warto się bać mocniejszych kolorów czy nieco kontrowersyjnych motywów, jak czaszki lub wisiorki-różańce.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel