Naszyjniki z grawerem

Ilość produktów: 11

Zamiast słać wiadomości w butelce, bierz je z dumą na klatę! Albo lepiej... na dekolt. Naszyjniki z grawerem to szansa, żeby pokazać światu, co dla ciebie ważne.

Naszyjniki z grawerem

Dlaczego uwielbiam naszyjniki z grawerem? Po pierwsze, dodają młodzieńczości wszelkim stylizacjom. Napis wystający spomiędzy kołnierzy satynowej koszuli odejmuje nieco powagi. Po drugie, działają jak amulet! Przez cały dzień możesz nosić ważne dla ciebie motto blisko serca. A po trzecie – są najlepszym, najbardziej uniwersalnym podarunkiem! Naszyjnik z grawerem dla mamy to idealny sposób na okazanie miłości i wdzięczności. Jako prezent dla przyjaciółki lub siostry również się sprawdzą, ale wtedy pomyśl o grawerze, który raczej odzwierciedli charakter obdarowanej.

Spośród projektantów Kate&Kate, to prawdopodobnie belgijska marka Mya Bay jest mistrzem w kategorii: naszyjniki z grawerem. Radosne, motywacyjne hasła potrafią zmieścić się na naprawdę małej powierzchni! Te wisiorki świetnie wyglądają w połączeniu na przykład z klasycznymi perłami. Tak się teraz nosi!

Świetna Anne Hultquist z Kopenhagi, która od lat bezbłędnie tworzy drobne, pełne uroku dodatki, to również doskonały kierunek, jeśli chodzi o naszyjniki z grawerem. Szczególnie jeżeli poszukujesz niewielkiego i niezobowiązującego upominku. To idealna biżuteria do luźnych, weekendowych stylizacji.

Masz wątpliwości? Nie wiesz jaki wybrać naszyjnik z grawerem dla mamy? Napisz do mnie na WhatsAppie, z przyjemnością podpowiem!

 
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel