Kolczyki w uszach

Ilość produktów: 12

Kolczyki w uszach

Noś kolczyki w uchu! To jeden z najbardziej lubianych dodatków. Blisko twarzy, więc daje się zauważyć. Kolczyki w uchu mogą podkreślić kolor oczu, wydłużyć szyję lub wyostrzyć czy złagodzić rysy. Blondynkom polecam wybranie tych w kolorze złota, zaś brunetkom – srebra. Oczywiście są to tylko wskazówki, a nie uniwersalne zasady. Wybierając kolczyki w uchu, kieruj się własnym gustem oraz głosem serca! Niech wyrażają twój charakter. Niech uzupełniają twój styl. Niech dodają ci odwagi.

Najpiękniejsze kolczyki do uszu to takie, w których kobieta po prostu czuje się najlepiej. Kochasz perły? A może klasyczne wkrętki z kryształkami? Albo duże koła w stylu gwiazd popu? Zamiast podążać za modą, wybieraj takie kolczyki do uszu, które będziesz chciała nosić latami. Osobiście podpowiem, że fajnie stawiać na kontrasty. Starannie oszlifowane kamienie szlachetne zestaw ze stylem sportowym, a do marynarki załóż coś bardziej szalonego i kolorowego. W takim wydaniu kolczyki do uszu uzupełniają stylizację, ale nie przebierają.

Jeśli planujesz podarować komuś w prezencie kolczyki do ucha, to upewnij się najpierw, czy ma je przekłute. W przeciwnym razie polecam klipsy. Uwaga! Wszystkie kolczyki do ucha mogę na specjalną prośbę przerobić na klipsy. Rozumiem, że czasem trudno jest podjąć decyzję... Wtedy po prostu napisz do mnie na WhatsAppie, a pomogę ci wybrać kolczyki do ucha na prezent!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel