Kolczyki do pracy

Ilość produktów: 14

KOLCZYKI DO PRACY

Kolczyki do pracy to przede wszystkim biżuteria stonowana w kolorystyce, ale z delikatnym błyskiem. Takie, które dodadzą ci kobiecości nawet w zwykłej, białej koszuli, a wieczorem wciąż będą się świetnie prezentować na kolacji z przyjaciółkami.

KOLCZYKI KLASYCZNE DO PRACY

Niech wpłyną pozytywnie na twoją pewność siebie oraz dodadzą energii na cały, zabiegany dzień. W firmach, w których panuje ścisły dress code, biżuteria jest jednym ze sposobów na wyrażenie siebie. Znajdź kolczyki do pracy, które ożywią klasyczny żakiet! Może to taki drobiazg, a jednak my, kobiety, doskonale wiemy, jak bardzo potrafi być ważny. Dopasuj kolczyki klasyczne do swojego stroju tak, byś nie czuła się przebrana, a elegancko ubrana. Jeśli nie czujesz się dobrze w wiszących kolczykach, ale uwielbiasz koła, to nie wybieraj na przekór sobie czegoś, co jest modne, ale dla Ciebie zwyczajnie niewygodne.

ZŁOTE KOLCZYKI NA CO DZIEŃ

Kolczyki do pracy z założenia powinny być wygodne i dopasowane do stroju. Jeśli zazwyczaj ubierasz do pracy czerń, biel oraz ubrania w pastelowych kolorach, to z pewnością będą ci pasowały kolczyki złote, takie jak projekty Marka Wójcieckiego czy Evelyne La Hola. Taką drobną biżuterię można założyć też na wiele innych okazji. Drobne kolczyki wkrętki można zestawić praktycznie z każdym strojem, ponieważ są one na tyle uniwersalne, że pasują do stylizacji eleganckich, zarówno wieczorowych, jak i tych do pracy, oraz do ubrań boho czy vintage.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel