Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Duże kolczyki

( ilość produktów: 7 )
Duże kolczyki

Od lat namawiam kobiety przede wszystkim do odwagi w wyrażaniu siebie. Często wydaje nam się, że wyrazista biżuteria może wyglądać niepoważnie, nieprofesjonalnie. Ale niby czemu? Noś duże kolczyki na co dzień i pokaż, że masz charakter!

Duże kolczyki dla odważnej kobiety

Odwagi, odwagi i jeszcze raz: odwagi! Duże kolczyki pomogą ci się wyróżnić. Szczególnie jeżeli nie przepadasz za makijażem lub nie masz czasu układać włosów. Namawiam do wybrania stylu, który będzie kontrastował z zawartością twojej szafy. Noś duże, złote kolczyki z kryształkami do bardziej sportowych stylizacji, a proste, awangardowe projekty zestaw z koszulą i spodniami z kantem. Szybko zorientujesz się, że duże kolczyki wcale nie muszą czekać na specjalne okazje!

Obejrzyj projekty Marka Wójcickiego, Polaka mieszkającego w Paryżu, jeżeli twój styl wymyka się wszelkim kategoriom. Jego interpretacja kobiecości jest całkowicie nowatorska, a dzięki temu, że nie podąża za zmieniającymi się trendami, duże kolczyki z jego pracowni posłużą ci latami. Jeżeli zaś lubisz zagrać seksapilem, to skieruj się na południe. Konkretnie: do Brazylii! Monica di Creddo z Sao Paulo tworzy małe arcydzieła, w nowoczesny sposób wykorzystując klasyczne motywy, na przykład perły, formy kwiatowe, łańcuchy. Siostry z Caleidoscopio to z wykształcenia architektki, więc siłą rzeczy pomyślały o dobrej, użytecznej konstrukcji. Nawet najbardziej ekstrawagancko duże kolczyki w ich wykonaniu są lekkie, ponieważ zrobione z koralików! Z kolei mistrz Hector Albertazzi opracował idealny odcień złota. Choć zazwyczaj duże, złote kolczyki poleca się głównie kobietom o zimnej urodzie i jasnych włosach, jego Vintage Gold idealnie komponuje się z każdą karnacją!

Dotychczas nosiłaś głównie wkrętki i masz ochotę dla odmiany zaszaleć, ale nie wiesz, co będzie do ciebie najlepiej pasować? Napisz do mnie na WhatsAppie, a znajdę duże kolczyki, które uczynią cię zupełnie nową kobietą!

 
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel