Dla córki Ilość produktów: 11

Biżuteria dla córki musi być urocza, radosna i dziewczęca. Nieważne, czy szukasz prezentu dla małej dziewczynki, czy dla dorosłej kobiety, bo wszyscy powinniśmy pielęgnować dziecko w sobie! Dziecko – czyli ciekawość świata, niespożyta energia i cieszenie się z małych rzeczy. Na przykład z pełnej uroku biżuterii!

Biżuteria na prezent dla córki

Każdy prezent – dla dorosłej córki lub małej córeczki – osobiście pakuję w atłasową kołderkę, spryskuję delikatnie zapachem wiśni japońskiej i posypuję różowymi piórkami. Zastanawiasz się, dlaczego tak się staram, aby prezent, zakupiony w Kate&Kate był tak fantazyjnie i misternie zapakowany? Pakuję w ten sposób, ponieważ wiem, że zarówno dzieci, jak i dorośli uwielbiają dobierać się do ukrytych wewnątrz tych misternych opakowań pięknych dodatków! Odpakowywanie takiego prezentu to podwójna radość!

PREZENT DLA DOROSŁEJ CÓRKI

Prezent dla dorosłej córki to okazja, żeby ją rozpieścić i okazać jej miłość. Niech poczuje się jak księżniczka! Sprawdź śliczne wisiorki od Anne Hultquist , a może znajdziesz wśród nich symbol, który wyrazi osobowość twojej najdroższej córeczki? Co jeśli jej charakter nie da się wyrazić w tak prosty sposób? Pomyśl o awangardowych projektach Marka Wójcickiego lub luksusowym odcieniu złota powstałym w pracowni Hectora Albertazzi.

Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, to skorzystaj z możliwości doradztwa online przez WhatsApp ! Napisz mi coś o osobie, dla której ma być biżuteria, a ja wybiorę coś, co będzie idealnie pasowało do jej osobowości! Na Twoją wiadomość odpiszę w ciągu dwóch dni.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel