Pozyskiwanie i wymiana punktów

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w butiku są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy użytkownik zarejestrowany w naszym sklepie może zbierać punkty za zakup biżuterii.

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty 1pkt za każde 10zł

Zakup w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

Wymień punkty na rabat 100zł za każde 100pkt lub 200zł za każde 200pkt

Jeżeli posiadasz już na swoim koncie punkty lojalnościowe możesz je wymienić na rabat dla składanego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie. Aby wymienić punkty na rabat musisz zgromadzić pełne 100 lub 200pkt. Rabaty wnikające z punktów lojalnościowych nie łączą się. Przy jednorazowym zakupie możesz wykorzystać tylko jeden rabat 100 lub 200zł.

Ile mam punktów?
Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów.

UWAGA
Punkty lojalnościowe nie mogę być realizowane na produkty przecenione i nie łączą się z innymi rabatami bądź promocjami.
Punkty nie są przyznawana za zakup produktów przecenionych 30% lub więcej.
Czas na realizację punktów to 12 miesięcy od dnia ich uzyskania.

 

Przejdź do swojego konta aby sprawdzić ilość punktów

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel