Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

( ilość produktów: 2 )

CAMILA KLEIN

Camila od dziecka miała jedną pasję: filozofowanie o tajemnicach życia. Zawsze kierowała się śmiałością w eksperymentowaniu i zadawaniu pytań. Jej kolejne kolekcje przedstawiają zachwyt nad pięknem, które projektantka znajduje w każdym ziarnku piasku. Camila w swojej twórczości sięga przede wszystkim po naturę, bo poprzez jej odwieczne prawa może odkrywać siebie.

Zaczynała już w liceum, kontynuowała podczas studiów artystycznych. Nocami tworzyła biżuterię przy pomocy własnych rąk, a następnego dnia ją sprzedawała wśród znajomych. Wkrótce spłynęły zamówienia od dużych sieci modowych. A w roku 2000 Camila Klein postanowiła zacząć projektować pod własnym nazwiskiem. Od tego czasu limitowane kolekcje z wykorzystaniem kamieni naturalnych, kryształków Swarovskiego i pereł słodkowodnych powstają w niewielkim studio w Vila Nova Conceição, dzielnicy Sao Paulo.

Podczas targów i tygodni mody w Brazylii, Camila w swoim showroomie zakłada bibliotekę, utworzoną z książek wybranych przez jej przyjaciółki i klientki. Celem jest wymiana idei pomiędzy kobietami i zachęcanie kobiet do działania jako główne bohaterki swoich historii.

CAMILA KLEIN
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel