Bransoletki dla mamy

Bransoletki dla mamy Ilość produktów: 10

Twoja mama jest absolutnie wyjątkową kobietą, prawda? Zobacz propozycje prezentów, które to wyrażą. To biżuteria od światowych projektantów, ręczne wykonywana w limitowanych seriach, pełna charakteru. A najlepszy pomysł? To bransoletka dla mamy, która będzie jej codziennie przypominać o tobie.

BRANSOLETKI NA DZIEŃ MAMY

Wielbicielkom minimalizmu polecam w szczególności markę Mya Bay. Bransoletka dla mamy z grawerem może nieść ze sobą przesłanie! Najlepiej połączyć kilka naraz, żeby przyjemnie grzechotały. Nieważne, ile mama ma lat! Nieco odważniejsze są propozycje Evelyne La Hola z Tel Awiwu. To bransoletki wykonane ze skóry i kryształków Swarovskiego, które podkręcają każdą stylizację i mają mnóstwo charakteru. Uważam, że to szczególnie dobry pomysł, jeśli twoja mama preferuje prostotę w garderobie. Nieco odważniejsza, złota bransoletka dla mamy ożywi każdy outfit!

Bransoletka dla mamy, którą znajdziesz na Kate&Kate, będzie stanowić wyraz szczerych uczuć i świadectwo stylu. Co prawda uniwersalny prezent, który będzie pasował każdej kobiecie, nie istnieje – ale dzięki mojemu doświadczeniu i wyczuciu stylu z pewnością wspólnie znajdziemy biżuterię, która będzie idealna dla twojej mamy! Napisz na WhatsAppie i będziemy wspólnie kombinować. Pamiętaj, że każda bransoletka dla mamy zostanie przeze mnie pięknie opakowana i obsypana kolorowymi piórkami, po czym całość spryskam mgiełką o zapachu wiśni japońskiej. Tobie pozostanie tylko zastanowić się, czy dobrać do tego bezę z malinami, czy serniczek chałwowy...

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel