VICKY SARGE

Partnerem Vicki, na stanowisku dyrektora firmy, jest Aleksandra Brooke Metcalfe. Brooke joins VICKISARGE to uphold loyal clientele and enhance business relationships past, present and future. Celem współpracy Vicki i Brooke Metcalfe jest utrzymanie lojalnych klientów i wzmocnienie relacji biznesowych przeszłych, teraźniejszych i przyszłych.

We wrześniu 2013 roku jesteśmy świadkiem premiery wyczekiwanej nowej kolekcji i the re-opening of the flagship boutique in Belgravia. ponownego otwarcia flagowego butiku w dzielnicy Belgravia w Londynie.

VICKISARGE to celebracja wyjątkowego artyzmu Vicki. Both trend led and concept based, her inspiration includes film, fashion and art, fusing her colourful past of Studio 54 flashbacks and disco decadence with an eclectic and surrealist touch.Jej inspiracją jest film, moda i sztuka. Duży wpływ na jej twórczość mają dni spędzone w Studio 54. Retrospekcje i dekadencja disco. Dotyk eklektyzmu i surrealizmu.

Vicki współpracowała min z. Raf Simons, który był dyrektorem artystycznym Jil Sander w latach 2005-2012, Erdem Moralioglu współpracującym z Diane von Furstenberg, Dries Van Noten i Givenchy. Her work enjoys a diverse and varied following from Samantha Cameron to Jej twórczość cieszy się zróżnicowaniem, stąd gwiazdy, które ubiera to pełen przekrój! Od Samanthy Cameron – żony premiera Wielkiej Brytani,iBeyonce, decorating influential clients such as Lana Del Rey, Elle Macpherson and Kate Moss. po Beyonce. Do jej wpływowych klientek należy też Lana Del Rey, Elle Macpherson i Kate Moss.

Vicki Sarge ma z sobą już trzy dekady twórczych relacji. Ostatnio współpracuje z prestiżowymi fotografami Tim Walker dla W magazine i Mario Testino, z którym wspólnie zaprojektowała kolekcję biżuterii dla MATE, muzeum twórczości peruwiańskiego fotografa w Limie.

ZOBACZ W E-BUTIKU

INNI PROJEKTANCI

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel