TATABORELLO

Federica Borella, znana bardziej jako Tata, urodziła się w Turynie w 1978. Już w dzieciństwie fascynowała ją praca z koralikami. Wraz z wiekiem wykształtowała się u niej niezwykłą kreatywność i silną przedsiębiorczość, co sprawiło, że po klasycznej szkole zrobiła dyplom na prestiżowej uczelni Polimoda we Florencji. Następnie, szlifowała swoje rzemiosło pracując u boku największych nazwisk włoskiej biżuterii modowej.

W 2001 założyła Tataborello Bijoux - firmę, która szybko się rozrasta i ma potencjał aby podbić światowy rynek. Niezwykła precyzja, olśniewające połączenia kolorystyczne oraz arcyoryginalne połączenia kryształków, koralików i perełek sprawiają, że Tataborello zdecydowanie się wyróżnia wśród innych europejskich projektantów.

Jej najnowsza kolekcja zachwyca różnorodnością: znajdziecie w niej zarówno marynistyczną kolię z frędzlami, dostojny kryształowy wisior à la Królowa Śniegu i obłędną bransoletę, w której pozłacany mosiądz wyrzeźbiono na kształt słomy... Te "organiczne" ozdoby naprawdę robią wrażenie. Tata mieszka obecnie w Londynie z mężem i sześcioletnią córką."

ZOBACZ W E-BUTIKU

INNI PROJEKTANCI

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel