Dbajmy o siebie! Home office bez rezygnacji z małych radości

2021-03-20
Dbajmy o siebie! Home office bez rezygnacji z małych radości
Minął już rok, odkąd nasz świat się zmienił nie do poznania. Był to zarówno czas lęków i niepewności, jak i odkrywania siebie na nowo. Kim jestem, kiedy nikt mnie nie widzi? Jak zmieniają się moje nawyki?
Kasia czaruje wiosnę kwitnącymi kolczykami z Sycylii i pierścionkami ze słonecznego Sao Paulo.

Na pewno ten dziwny rok dał nam sporo przestrzeni do eksperymentów. Młode dziewczyny na TikToku masowo goliły głowy, podczas gdy inne – zapuszczały wreszcie włosy. Część z nas odkrywała, jak dobrze ich cera reaguje na brak makijażu, ale równie spora część bawiła się w domowym zaciszu nowymi kolorami szminek czy cieni do powiek. Była nawet w butiku pewna dama, która poszukiwała biżuterii do... dresu. Nabierałyśmy odwagi i swobody w wyrażaniu siebie, bo nie musiałyśmy się obawiać oceniających spojrzeń.

 

Znam kobiety, które z ulgą pochowały staniki oraz tusz do rzęs i pewnie już do nich nie wrócą. Ale znam też takie, które właśnie dzięki zamknięciu odkryły to, co ja wiedziałam od zawsze: że my to wszystko robimy dla siebie! Oryginalny makijaż czy artystyczna biżuteria zwyczajnie sprawiają, że czujemy się lepiej. Dają nam siłę! Nie chodzi o to, żeby komukolwiek się podobać ani imponować – chodzi o to, żeby czuć się świetnie w swojej własnej skórze!

 

Bo dbanie o siebie to przejaw zdrowej i potrzebnej miłości do siebie samej. Tym bardziej potrzebnej, kiedy świat dookoła bywa nieprzewidywalny.

Chodź, pomaluj mój świat

Dla wielu z nas jednym z wielkich wyzwań ostatniego roku było nauczenie się funkcjonowania w bezprecedensowej samotności. W gorsze dni każda dawka serotoniny jest na wagę złota. A zapowiada się, że tej wiosny będziemy potrzebować jej jeszcze więcej... Dlatego stawiamy na kolor!

Pierścionek z kryształkiem Swarovskiego w mocnym turkusie czy tęczowa bransoletka to wygodna biżuteria, którą spokojnie możesz nosić podczas codziennych obowiązków. A unikatowe kolczyki z kwiatami, tworzone przez Nico Sigillę w niewielkim warsztacie w Katanii, przypominają o sycylijskiej radości życia.

Ikona wszystkich buntowniczek – Frida Kahlo – namalowana ręcznie na lekkim, drewnianym tamburynie. Do (nie)kompletu – kwiaty z charaterystyczną brwią malarki. Dla odważnych!
Delikatny pierścionek wykonany z koralików – unikatowa metoda opracowana przez dziewczyny z Caleidoscopio zapewnia biżuterii niezwykłą lekkość.
Neonowa tęcza to natychmiastowy zastrzyk energii! Podczas pracy w domu sprawi, że się uśmiechniesz.

Rozpieszczamy się!

Łańcuchowe kolczyki z kryształkami Swarovskiego czy wystrzałowe koła nadają się też na rozmowę przez zooma lub choćby fajne selfie dla przyjaciółek. Poprzedni rok to nie tylko zmagania z zabójczym wirusem, ale też z izolacją i poczuciem niepewności. Jeśli więc masz możliwość trochę się rozpieścić, tak, jakby wszystko było jednak normalne, to zrób to dla siebie!

 

A potem... Pomaluj usta na najbardziej szaloną szminką, jaką posiadasz, i wybierz się na randkę z kotem!

Wielkie kolczyki koła z kryształkami przyjechały do Kate&Kate z Los Angeles. Bo kalifornijskie dziewczyny wiedzą, jak korzystać z życia!
Lekkość i klasa. Wiszące kolczyki z kolcami i kryształkami Swarovskiego na ważne, biznesowe spotkania na zoomie.
Biżuteria haute couture, która powstaje w Paryżu ze szczerej pasji do piękna. Marek Wójciki to prawdziwy wizjoner. Ten otwarty pierścień z kryształkami Swarovskiego nie ogląda się na trendy, dzięki czemu jest ponadczasowy.

Osobno, ale razem

Czasami to nie ty, ale twoja przyjaciółka, siostra czy mama potrzebują wsparcia. Jednak nie zawsze jesteś w stanie być blisko, przytulić, zabrać na pizzę czy wino...

Po pierwsze, sięgnij po telefon i wspieraj. Ale po drugie – zawsze możesz pokazać, że pamiętasz, przy pomocy drobnego upominku. Wypiszę specjalną dedykację, a kurier dostarczy pod wybrane drzwi. Nie twierdzę, że bransoletka z pozytywnym napisem kogoś zbawi... Ale na pewno sprawi, że bliska ci osoba, przeżywająca trudne chwile, uśmiechnie się i poczuje się mniej samotna!

Drobnostka! Największa optymistka wśród naszych projektantów, Anja Dige, uwielbia pozytywne symbole w kobiecej oprawie. Jak ta bransoletka z czterolistną koniczynką!
A kto powiedział, że uschłe kwiaty nie mogą być piękne? Zaklęte w drobnej sprawią, że każda romantyczna dusza rozkwitnie!
Bransoletka z sercem – miłosne wyznanie i świetny, modowy dodatek w jednym!

Dziewczyny! Dobrze wiem, że biżuteria od projektantów nie jest receptą ani na wirusa, ani na obniżenie nastroju czy lęki związane z niepewnością jutra. Ale wiem też, że ta odrobina normalności i piękna, które znajdujecie w butiku, wielu pozwoliła poczuć się lepiej, wyluzować, odetchnąć. Dbajmy o siebie. Czy to wychodząc na jogging, czy organizując sobie domowe spa, czy też zakładając kolorowe kolczyki na spacer do sklepu spożywczego... ;)

 

Życzę każdej z was mnóstwo sił i radości! Trzymajmy się razem!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021
Kocham podróże. Krótki wisiorek ze szklaną kulą
MARGOT (Włochy)
Krótki wisiorek ze szklaną kulą
Kocham podróże
560,00 zł
W San Francisco. Duże kolczyki koła
ETTIKA (USA)
Duże kolczyki koła
W San Francisco
260,00 zł
Fruwam czasem. Bransoletka z perłowym sercem
EMILIA KIPPER (Brazylia)
Bransoletka z perłowym sercem
Fruwam czasem
270,00 zł
Kolorowa bransoletka na magnes
EMILIA KIPPER (Brazylia)
Kolorowa bransoletka na magnes
270,00 zł
Bawią mnie. Małe kolczyki z sopelkiem.
CALEIDOSCOPIO (Brazylia)
Małe kolczyki z sopelkiem.
Bawią mnie
340,00 zł
Pozytywne myśli. Czerwony pierścionek z perełką
CALEIDOSCOPIO (Brazylia)
Czerwony pierścionek z perełką
Pozytywne myśli
310,00 zł
Buntowniczka na tamburynie. Asymetryczne kolczyki ręcznie malowane
NICO DESIGN (Sycylia)
Asymetryczne kolczyki ręcznie malowane
Buntowniczka na tamburynie
1 150,00 zł
Koniczynką bądź. Bransoletka z koniczynką na łańcuszku
ANJA DIGE (Dania)
Bransoletka z koniczynką na łańcuszku
Koniczynką bądź
370,00 zł
Tak czuję. Pierścionek z dwoma szarymi kryształami
MAREK WÓJCICKI (Francja)
Pierścionek z dwoma szarymi kryształami
Tak czuję
670,00 zł
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel